KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8124226
nr 812 4226
Blandteknik
Osignerad, öringar, motivets mått: 20x35
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2013
kl 19:32:53
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr